Szkolenia

W oferowanych przeze mnie szkoleniach stawiam na jak największą ilość zajęć praktycznych. Dlatego też preferuję organizowanie szkoleń u Ciebie. W Twoim warsztacie, na Twoim sprzęcie. Taka forma szkolenia umożliwia mi nauczenie Cię jak pracować na sprzęcie, który posiadasz w warunkach którymi dysponujesz. Jeżeli dopiero myślisz o otworzeniu wulkanizacji i nie posiadasz jeszcze żadnego sprzętu nie martw się. Dysponuje w pełni wyposażonym warsztatem specjalizującym się w wymianie, obsłudze i naprawie opon samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i OTR. Chętnie przeszkolę Cię u siebie. 
Potrzebujesz certyfikatu ukończenia szkolenia? Starasz się o dotację? Nie ma problemu. Posiadam wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymujesz imienny certyfikat, który honorowany jest przez Urzędy Pracy.
Nie wiesz jaki sprzęt wybrać, jakie materiały i narzędzia kupić? Latasz po internecie i miesza Ci się już w głowie? Zaczekaj. Bardzo łatwo jest kupić rzeczy które Ci się nie przydadzą, a pominąć te niezbędne. Doradzę Ci z tym

Poniżej znajdziesz ofertę realizowanych przez mnie szkoleń.

Obsługa i naprawa kół samochodów osobowych + TPMS
Obsługa i naprawa kół samochodów ciężarowych
Szkolenia o indywidualnie dopasowanym programie
Obsługa koła w serwisie FAST-FIT
Obsługa i naprawa opon rolniczych
Obsługa systemów TPMS
Obsługa i naprawa opon OTR

Umów się na szkolenie

Chcesz umówić się na szkolenie ? Skontaktuj się z nami poprzez stronę kontaktową lub telefon.