Cennik

Organizowane przeze mnie szkolenia mogą odbyć się formie stacjonarnej u mnie w warsztacie lub wyjazdowej u Ciebie. Szkolenia stacjonarne organizuję w Józefowie koło Otwocka.
Zapewniam materiały dydaktyczne oraz naprawcze, a także dostęp do maszyn i urządzeń. Masz zapewniony słodki poczęstunek w trakcie szkolenia oraz nielimitowaną kawę i herbatę. Nocleg oraz wyżywienie jest po Twojej stronie. Oczywiście mogę Ci polecić kilka miejsc.
W przypadku organizacji szkolenia w formie wyjazdowej musisz mi zapewnić dostęp do podstawowych maszyn i urządzeń takich jak montażownica do opon czy wyważarka. Ze swojej strony zapewniam materiały naprawcze, narzędzia, prasę wulkanizacyjną thermopress oraz podstawowe koła do samochodów osobowych i ciężarowych. Nie jestem jednak w stanie zabrać ze sobą koła od ładowarki czy traktora. Jeżeli szkolenie dotyczy tego typu kół musisz je zapewnić. Maksymalna liczba uczestników szkolenia zależy od warunków którymi dysponujesz, natomiast nie preferuję pracy w grupach większych niż 8 osób. Poniżej znajdziesz ceny oferowanych przeze mnie szkoleń.

Szkolenia realizowane w formie stacjonarnej:
Obsługa i naprawa kół samochodów osobowych + TPMS600 zł netto/osoba (738 zł brutto/osoba)
Obsługa koła w serwisie FAST-FIT400 zł netto/osoba (492 zł brutto/osoba)
Obsługa systemów TPMS400 zł netto/osoba (492 zł brutto/osoba)
Obsługa i naprawa kół samochodów ciężarowych900 zł netto/osoba (1107 zł brutto/osoba)
Obsługa i naprawa opon rolniczych1200 zł netto/osoba (1476 zł brutto/osoba)
Obsługa i naprawa opon OTR1200 zł netto/osoba (1476 zł brutto/osoba)
Szkolenia o indywidualnie dopasowanym
programie
cena ustalana indywidualnie
Szkolenia realizowane w formie wyjazdowej:
Szkolenie jednodniowe950 zł netto (1168,50 zł brutto)
Szkolenie dwudniowecena ustalana indywidualnie
Szkolenie trzydniowecena ustalana indywidualnie
Szkolenia czterodniowe i dłuższe oraz
o indywidualnie dopasowanym programie
cena ustalana indywidualnie

Cena szkolenia wyjazdowego dotyczy dnia a nie ilości osób szkolonych. Oznacza to że cena szkolenia nie zmienia się w zależności od ilości uczestników. Do ceny kursu należy doliczyć koszt mojego dojazdu który wynosi 1,50 zł netto (1,85 zł brutto) za kilometr. Trasa liczona jest według mapy Google z miejscowości 05-400 Otwock do miejsca realizacji szkolenia. W przypadku szkoleń dłuższych niż jednodniowe oraz jednodniowych organizowanych dalej niż 200 km od Otwocka do ceny kursu należy doliczyć jeszcze koszt mojego noclegu. Koszt uzależniony jest od ceny usług hotelowych w Twojej miejscowości.

Umów się na szkolenie

Chcesz umówić się na szkolenie ? Skontaktuj się z nami poprzez stronę kontaktową lub telefon.